Кредобанк підписав угоду з JCB щодо придбання техніки у кредит

Українські підприємства отримали можливість купувати будь-яку техніку JCB у кредит або лізинг на термін до 60 місяців.

Акціонерне товариство “Кредобанк” та JCB підписали угоду про співпрацю.

Угоду було підписано сьогодні, 11 квітня, під час Весняного Ділового Форуму у Львові.

Варто зазначити, що JCB є британською компанією, однією з найбільших світових виробників важкого будівельного обладнання. Компанія виробляє понад  300 різних видів машин, включаючи екскаватори, самоскиди з віссю копання що зміщується, генератори і обладнання для земельних робіт. 18 заводів JCB знаходяться на чотирьох континентах: одинадцять з них – в Великобританії, три в Індії і по одному в США, Китаї, Німеччині та Бразилії.

Додамо, що у четвертому кварталі 2018 року “Кредобанк” підписав угоду з офіційним дилером JCB в Україні “Контракшн Машинері”. Завдяки цьому банк надав українським підприємствам малого, середнього та великого бізнесу більш як 39 мільйонів гривень на придбання на умовах кредиту або лізингу будівельної та сільськогосподарської техніки всесвітньо відомого британського бренду JCB.

Українські підприємства отримали можливість купувати будь-яку техніку JCB у кредит або лізинг на термін до 60 місяців. За період співпраці спеціальними умовами купівлі техніки скористалося 13 українських компаній, які з допомогою фінансування банку придбали 20 одиниць техніки загальною вартістю майже 60 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що сьогодні, 11 квітня, у Львові, в Park. Art of Rest, розпочався Весняний Діловий Форум, який об’єднав представників бізнес-середовища України для обговорення питань мікро- та макроекономіки, монетарної політики та економічної ситуації в країні загалом в умовах значних історичних викликів.

Довідка

Компанія JCB заснована в 1945 році Джозефом Сирілом Бемфорда (Joseph Cyril Bamford), назва компанії – його ініціали.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі