Курс валют, криптовалюти та ціна на нафту

Регулятор не змінив курсу валют на вихідні.

Регулятор не змінив курсу валют на вихідні.

Згідно з даними ругулятора, вартість євро та долара у суботу, 4 квітня, залишиться незмінною.

Так, долар коштуватиме 27,59 гривень.

У свою чергу ціна євро становить 30,08 гривень.

Щодо криптовалют, то біткоїн до гривні складає 184 тис. 520 гривень, а ціна барелю нафти марки Brent –  34,53 дол.

У Нацбанку також підбили підсумки валютного тижня. Там зазначають, що ажіотаж на валютному ринку вщух. Банки продовжують працювати для українців та бізнесу, а також поступово запроваджують кредитні канікули.

“На початку карантину попит на валюту зріс більше ніж удвічі. Тому Національний банк брав участь у торгах та згладжував коливання курсу, аби нервозність не зростала. Зараз попит повернувся до рівня перед карантином. І НБУ вже не продає валюту, а навіть купує її до резервів”. – зазначає Олег Чурій, заступник очільника НБУ.

Окрім цього, важливо, що працює близько 75% відділень банків. Працюють 95% банкоматів. Банки вдосконалюють свої онлайн-додатки, щоб українці та бізнес могли проводити всі операції онлайн без ризику для здоров’я.

“Банки вже поступово запроваджують кредитні канікули для клієнтів, як це рекомендував НБУ. Насамперед – для громадян та малого і середнього бізнесу. Канікули для невеликого бізнесу вже оголосило близько 10 великих українських банки. Для роздрібних позичальників – дещо менше. Деякі банки збирають від клієнтів заявки, а деякі навіть оформили низці клієнтів кредитні канікули”. – додає Олег Чурій.

Він також зауважив, що в Нацбанку бачать, що банки пропонують громадянам різні підходи до кредитних канікул. Канікули по сплаті тіла кредиту – людині дозволяють не виплачувати власне позику, але вимагають платити відсотки.

“Відстрочка і за відсотками, і по тілу, при цьому відсотки продовжують нараховувати, хоча сплата почнеться після карантину. Реструктуризація кредитів на більш тривалий час”. – підсумував заступник голови Нацбанку.

Читайте нас у Telegram.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

категорії
Економіка

Публікації по темі