ЛМР перерахує у статутний капітал ЛКП “Зелене місто” понад 95 млн гривень

Звернення ЛКП "Зелене місто" щодо погодження розпису використання коштів, виділених з бюджету розвитку у 2020 році, як внесок у статутний капітал ЛКП "Зелене місто".

Сьогодні, 3 березня, під час засідання Комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики заслухали інформацію щодо погодження розпису використання коштів, виділених з бюджету розвитку у 2020 році, як внесок у статутний капітал ЛКП “Зелене місто”.

Основні витрати озвучив директор підприємства ЛКП “Зелене місто” Святослава Євтушенко. Відтак, кошти вирішено використати для реалізації наступних проєктів:

  • 14 млн 600 тисяч гривень для сплати відсотків та комісій за резервування кредитних коштів відповідно кредитному договору;
  • 8 млн для операційної діяльності підприємства;
  • 4 млн 185 тисяч гривень для рекультивації проєктування та сплата ПДВ відповідно до кредитного договору;
  • 26 млн 180 тисяч гривень для реалізації проєкту компостування окремих зібраних речових та садових відходів;
  • 31 млн 32 тисячі гривень для будівництва механіки біологічного комплексу для перероблювання твердо побутових відходів;
  • 6 млн 500 тисяч гривень для будівництва школи у селі Малехів Жовківського району Львівської області;
  • 6 млн 400 тисяч гривень на закупівлю хімічних реагентів для забезпечення відповідних потреб фізико-хімічного очищування фільтрату.

Нагадаємо, в лютому цього року на сесії ЛМР презентували план заходів “Зеленого міста” для Львова, на реалізацію яких знадобиться 654 млн євро. Відтак, стратегічними цілями цієї програми є покращення якості повітря, розробка системи сталої мобільності у місті, розробка комфортних та функціональних будівель з максимальною енергоефективністю. Також до цілей відносять розширення зелених зон у місті, покращення умов для збільшення видів флори та фауни, а також програма екологічної підтримки для промисловості та компаній.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі