ЛМР виділить 1 мільйон гривень на погашення заборгованості за газ

В ЛМР внесли зміни до міського бюджету.

8 листопада на засіданні ЛМР депутати проголосували за внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

Згідно з ухвалою, збільшується обсяг субвенції, а саме: понад 1 мільйон гривень буде виділено на погашення заборгованості за газ, 985 тисяч гривень – субвенція з інших регіонів Львівської області за пролікованих хворих (буде спрямована по лікарнях м. Львова).

Щодо перерозподілу міського бюджету, то 474 тисячі гривень буде направлено з управління культури на виплату поточних видатків установ культури (в тому числі їх ремонт). Також 426 тисяч гривень буде надано як внески до статутного капталу ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» за рахунок зменшення видатків загального фонду на благоустрій.

До того ж пропонується економія по видатках на виплату стипендій учням професійно-технічних закладів освіти у зв’язку із зменшенням контингенту учнів. Натомість суму у обсязі 8 мільйонів перенаправити на підняття зарплати працівникам груп централізованого обслуговування закладів освіти та централізованих бухгалтерій. Також ці кошти будуть використанні на видалення дерев на території закладів освіти, вивіз твердих побутових відходів, закупівлю продуктів харчування для дитсадків, придбання обладнання для відкриття нових груп.

Зокрема замість збільшення видатків на виконання рішень судів, 1 мільйон 660 тисяч гривень спрямують на проведення поточного ремонту на вулиці Шота Руставелі, 22. Частину цих грошей віддадуть управлінню соцзахисту.

1 мільйон 312 тисяч гривень направлять з резервного фонду на програмну промоцію Львова, збільшення зарплати працівникам сектору з питань доброчесності та запобігання корупції, на придбання меблів та канцтоварів, періодичних видань.

Також виділять 166 тисяч гривень на зарплату працівникам Львівського міського центру надання послуг учасникам бойових дій.

Залишок коштів, що склався за рахунок повернення позичальниками раніше наданих кредитів, спрямують на програму забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян Львова. Ця сума становить 694,5 тисяч гривень.

За відповідне рішення проголосувало 46 депутатів.

категорії
ЕкономікаНовини Львівщини

Публікації по темі