ЛМР виділить міській дитячій клінічній лікарні 85 тисяч гривень на придбання обладнання

З бюджету розвитку буде виділено 1 мільйон 505 тисяч гривень.

Львівська міська рада розпорядилась про виділення коштів з бюджету розвитку на суму в понад 1 мільйон гривень

Про це йдеться в Розпорядженні Львівської міської ради № 178.

Зокрема, на виконання ухвали міської ради “Про міський бюджет м. Львова на 2019 рік” з бюджету розвитку буде виділено кошти на суму в 1 мільйон 505 тисяч гривень.

У тому числі з цих коштів буде виділено департаменту житлового господарства та інфраструктури 165 тисяч 974 грн для оплати виконаних робіт на об’єкті “Реконструкція електромереж житлового фонду (1 черга)”. Кошти будуть виділені також Департаменту розвитку на суму в 919 тисяч гривень, як внески до статутного капіталу ЛКП “Львівське конференц-бюро”.

Згідно з розпорядженням Личаківський районній адміністрації перерахують кошти на суму в 335 тисяч гривень для оплати виконаних робіт на кількох об’єктах. Зокрема з цих коштів буде виділено 49 тисяч гривень на капітальний ремонт житлового фонду, 111 тисяч на капітальний ремонт доріг та тротуарів, 174 тисячі на капітальні ремонти дворів та внутрішньоквартальних доріг.

Окрім цього, фінансування буде також виділене Управлінню охорони здоров’я департаменту гуманітарної політики. Сума перерахованих коштів складе майже 85 тисяч гривень, витратять їх на придбання обладнання для біохімічної лабораторії КНП “Міська дитяча клінічна лікарня м.Львова”.

Зазначимо, що контроль за виконанням розпорядження покладено на Геннадія Васьківана, заступника міського голови з фінансово-економічних питань.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі