ЛОДА виділить понад 5 мільйонів на спорудження пам’ятника героям ЗУНР та УГА

Пам’ятник спорудять на перетині вулиць Листопадового Чину та Огієнка у Львові
Візуалізація пам'ятника. Фото ЛОДА.

Управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації уклало договір з на будівництво пам’ятника героям ЗУНР та УГА. Меморіальна споруда буде встановлена на перетині вулиць Листопадового Чину та Огієнка у Львові.

Згідно з тендерною документацією, переможцем відкритих торгів стало ТОВ “БК Захід Нео Буд”. Компанія зобов’язалася виконати усі роботи за  5 мільйонів 115 тисяч гривень. Дедлайн – 30 жовтня 2018 року.

Єдиним конкурентом компанії-переможця стало ТзОВ “Трансбурдторг”. Але його пропозиція була на 10 тисяч гривень більшою.

Візуалізація пам’ятника. Фото ЛОДА.

Відповідно до технічного завдання, ТОВ “БК Захід Нео Буд” повинне виконати такі роботи: демонтувати металоконструкції огорожі зі збереження секцій, розібрати кам’яний цоколь огорожі, демонтувати парапетні плити та рекламний щит; перенести опору, провести земляні роботи, перекласти мощення, перенести трубопровід, облаштувати зовнішнє освітлення, улаштувати бетонну підготовку та залізобетонний фундамент для встановлення пам’ятника та облицювати східці цільними гранітними плитами.

Окремо, робітники зобов’язуються зрізати 10 твердолистяних порід дерев з діаметром прикорня від 40 см до 100 см, викорчувати пні та засадити територію деревами й кущами.

Проте, згідно з коментарем Мирослави Туркало, директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА для 032.ua, усі роботи відбуваються з необхідними дозволами, експертизами, тендерними процедурами та відповідно до чинного законодавства.

«Сад не руйнують, по проекту 80% – це територія, де тротуар, за межами саду й огорожі. Лише трошки зачіпають територію, яка йде за огорожею», – зазначила Мирослава Туркало.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі