Львів виділить понад 22 мільйона гривень управлінням та адміністраціям

Управління фінансів ЛМР перерахує управлінням та адміністраціям 22 мільйона 781 тисячу гривень для оплати виконаних різноманітних робіт. 

Управління фінансів ЛМР перерахує управлінням та адміністраціям 22 мільйона 781 тисячу гривень для оплати виконаних різноманітних робіт.

Про це йдеться в розпорядженні Львівської міської ради № 396.

Згідно з даним розпорядженням з цих коштів буде перераховано 4 мільйони 978 гривень Управлінню освіти департаменту гуманітарної політики для оплати виконаних робіт з капітальних ремонтів кабінетів, спортивних залів та інших приміщень навчальних закладів. А також для закупівлі обладнань та музичних інструментів. Управлінню “Служба у справах дітей” цього ж департаменту буде перераховано 304 тисячі 875 гривень для  придбання предметів довгострокового користування.

Управління охорони здоров’я отримає трохи більше як 33 тисячі гривень для оплати виконаних робіт з капітального ремонту електромережі від щитової № 6 з заміною силових кабелів у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, що знаходиться на вул. І. Миколайчука, 9.

Що ж стосується адміністрації, то Сихівська РА отримає перерахування на суму в 6,4 тисячі гривень на оплату виконаних робіт з ремонту доріг та тротуарів, тоді ж як на оплату таких ж робіт Личаківська РА отримає 1,5 мільйона гривень. Шевченківська РА отримає 1 мільйон на виконання міської програми технічної експертизи, модернізації, ремонту, заміни та диспетчеризації ліфтів у житлових будинках та закладах охорони здоров’я Львова на період 2017-2023 років, а також на ремонт доріг. На такі ж роботи Залізнична районна адміністрація отримає 1 мільйон 268 тисяч гривень, а Галицька РА – 1,6 мільйона гривень. Найбільше з усіх адміністрацій перерахують Франківській РА, а саме 4 мільйони 336 тисяч гривень для оплати таких ж робіт, як і в інших адміністраціях, проте їм кошти виділять також для оплати виконання міської програми забезпечення  доступності житлових приміщень осіб з інвалідністю, що користуються візками та для людей з порушенням зору 1 групи.

У розпорядженні також йдеться, що Управління культури департаменту розвитку отримає перерахунок коштів на суму в 1 мільйон 334 тисячі гривень на придбання книг для поповнення бібліотечних фондів бібліотек-філій міста. А також для будівництва Інформаційно-освітнього центру та стоянки для автомобілів на території Музею народної архітектури та побуту  у Львові імені Климентія Шептицького на вул. Чернеча Гора, 1. В цю суму також входить і придбання необхідного обладнання для музею.

Крім цього, 5 мільйонів гривень буде перераховано Департаменту містобудування як внески до статутного капіталу ЛКП “Зелений Львів”.

 

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі