“Львів відмовляється від купівлі 100 білоруських МАЗів”, – А. Садовий

"Львів відмовляється від купівлі 100 білоруських МАЗів", - А. Садовий

Мер Львова Андрій Садовий повідомив, що місто відмовляється від купівлі 100 білоруських МАЗів, щоб не фінансувати режим Олександра Лукашенка.

Про це повідомив мер міста у Facebook.

“Львів відмовляється від купівлі 100 білоруських МАЗів. Я вже говорив про те, що саме білоруська компанія перемагає на тендері, який проводить Європейський Інвестиційний Банк. Чому переміг МАЗ? Все просто – Білорусь підтримує свого виробника, тому вони запропонували найнижчу ціну і обійшли українських конкурентів.
Ми звертаємось до ЄІБ з проханням провести цей тендер повторно. Чому? Революція і розбудова демократичного суспільства – це справа білоруського народу. Але фінансувати “режим” ми не маємо права. Зрештою, в нас є українські виробники, які потребують підтримки. Якщо ми не будемо інвестувати у розвиток свого машинобудування, то як ця галузь зможе розвиватись?
Звертаюсь до Кабінету Міністрів з проханням ввести “захисні тарифи” або мито на закупівлю громадського транспорту за кордоном. Адже його можна придбати в Україні.
Прошу мерів українських міст, які зараз теж стоять перед таким вибором, обирати свого виробника.”, -повідомив Андрій Садовий.
категорії
Економіка

Публікації по темі