Львівщина зекономила понад мільярд гривень завдяки «Prozorro»

Окрім Львівщини найбільший фінансовий ресурс за підсумками року зекономили у Київській та Харківській областях.

За підсумками 11-ти місяців цього року Львівщина увійшла у трійку лідерів в Україні за економією коштів в системі електронних закупівель «Prozorro».

Про це зазначено на сайті ЛОДА.

Окрім Львівщини найбільший фінансовий ресурс за підсумками року зекономили у Київській та Харківській областях. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Відтак, за 11 місяців цього року завдяки «Prozorro» на Львівщині зекономили 1 210 млн грн. Зокрема, провели 48,7 тисяч публічних закупівель на загальну суму 51 095 млн грн.  Загалом з 1 серпня 2016 року, з початку впровадження системи «Prozorro» Львівська область зекономили 3,5 млрд гривень. Досягли такої економії завдяки проведенню допорогових закупівель в системі Prozorro на товари та послуги понад 50 тис грн, роботи від 100 тис грн та впровадження системи моніторингу допорогових закупівель.

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації продовжує роботу над підвищенням рівня знань розпорядників бюджетних коштів щодо здійснення публічних закупівель в електронній системі «Prozorro».

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі