Львівщина зібрала 11,8 млрд гривень податків до зведеного бюджету, – Ігор Кондро

Надходження до зведеного бюджету, за І півріччя 2018 року, склади 11,8 млрд гривень.

Надходження до зведеного бюджету, за І півріччя 2018 року, склади 11,8 млрд гривень. За аналогічний період 2017 року – 9 мільярдів. Тобто в абсолютних цифрах зростання надходжень до зведеного бюджету склали 2,8 мільярдів гривень або 31 відсоток. При цьому зростання надходжень до державного бюджету – 38%, до місцевого бюджету – 25%.

Про це розповів Ігор Кондро, керівник ДФС Львівщини, під час інтерв’ю журналісту ІА “Вежа”.

Усі індикативні показники по першому півріччю, це ж саме можна сказати за результатами семи місяців, виконані. “Перевиконання держбюджету склало 40 млн гривень, перевиконання місцевого бюджету, на даний момент, близько 400 мільйонів гривень. Якщо говорити про серпень – також очікуємо виконання індикативних показників, які затверджені відповідно індикативами Міністерства фінансів України та індикативами органів місцевого самоврядування”, – розповів Ігор Кондро.

Також він уточнив, що збори Єдиного податку перевиконанні на 130 млн гривень, податок на прибуток – перевиконання на 88 мільйонів, податок з доходів фізичних осіб – перевиконання сягнуло 102 мільйони гривень. На 15 мільйонів перевиконанні надходження за сплатою військового збору.

“Якщо говорити про приріст надходжень, ПДФО – приріст 29%, єдиний податок – приріст 30%, акцизний податок з виробництва підакцизної продукції – приріст майже 200%”, – наголосив Ігор Кондро.

Зазначимо, повна версія інтерв’ю з керівником ДФС Львівщині невдовзі буде опублікована на нашому сайті.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі