Львівщині перерахували 218,4 млн грн субвенції на розрахунки з наданих населенню пільг та житлових субсидій

Перерахована субвенція дасть можливість місцевим бюджетам погасити заборгованість з пільг та субсидій на 1 грудня 2018 року.

Львівщині 19 грудня перерахували 218,4 млн грн субвенції з державного бюджету на проведення розрахунків з наданих населенню пільг та житлових  субсидій в оплаті за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги.

Про це повідомляє ЛОДА.

Перерахована субвенція дасть можливість місцевим бюджетам погасити заборгованість з пільг та субсидій на 01 грудня 2018 року з природного газу в сумі 144,8 млн грн, теплової енергії – 36,6 млн грн, електричної енергії – 14,7 млн грн, послуг водопостачання і водовідведення – 7,1 млн грн та квартирної плати – 14,6 млн грн.

Окрім цього, за рахунок отриманих коштів буде завершена виплата монетизованих субсидій сім’ям, які мали економію за опалювальний сезон 2017-18 років у еквіваленті 100 м. куб. газу та 150 кВт електроенергії, яка використовувалась на опалення. Для цього місцевим бюджетам перераховується 733,8 тис грн для подальшого їх спрямування на персональні рахунки громадян, які включені у відповідні списки на виплату. Перші такі виплати в обсязі 71,5 млн грн були проведені в листопаді цього року.

Також зазначаємо, що на звернення обласної державної адміністрації, Урядом 18 грудня 2018 збільшено для Львівської області обсяг субвенцію з державного бюджету на надання пільг та субсидій населенню на придбання твердого палива та скрапленого газу на 12,8 млн грн, поступлення якої очікуємо  найближчими днями. Це дасть змогу в повному обсязі погасити заборгованість місцевих бюджетів з цих виплат на 1 грудня 2018 року.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі