Львівська міська рада купила новий Volkswagen Polo

І це попри обіцянки Андрія Садового пересісти з бензинових автомобілів на електрокари.

Львівська міська рада придбала Volkswagen Polo Sedan, з бензиновим двигуном 1.6. І це попри обіцянки мера Львова Андрія Садового, іще в далекому 2015 році, пересадити чиновників міської ради на автомобілі з електричним двигуном.

Зокрема в 2015 році, даючи старт Марафону електрокарів “Київ-Монте Карло” до наступного міста на їх шляху – Кракова, Андрій Садовий обіцяв, що уже до кінця 2017 року міська рада зможе поступово перейти на використання електромобілів.«Я хотів би, щоб у перспективі ми мали у Львові максимальну кількість електромобілів. Ми повинні думати про екологію, про те, яким буде наше життя завтра. І тут Львів завжди буде лідером за найновітнішими технологіями. Головне – привернути увагу всіх людей до екологічно чистих видів транспорту», – цитує Львівська міська рада слова Андрія Садового.

Натомість, Львівська міська рада використовує і далі звичайні автомобілі, а про електрокари давно забули.

Так 23 липня 2018 року Агенція ресурсів Львівської міської ради замовила новий легковий автомобіль Volkswagen Polo Sedan 1.6 MPI MT Life або його еквівалент на суму 340 тисяч гривень.

Відповідний тендер був опублікований на сайті публічний закупівель Prozorro. Варто зазначити, що цей автомобіль має бути оснащений бензиновим двигуном.

4 жовтня було оголошено переможця тендеру – ТОВ «АЛЕКС СО». Автомобіль мають доставити за адресою Управління комунального майна ЛМР до 30 листопада 2018 року.

Юрій Теліпський, керівник Агенції ресурсів Львівської міської ради розповів, що вони довго визначалися з маркою автомобіля і вирішили, що даний автомобіль буде одним із найнадійніших варіантів саме за такі кошти. “Основним завданням Агенції ресурсів ЛМР є обслуговування нежитлових будівель і приміщень у Львові, вони є розкидані по всьому місту. Відтак, щоб оперативно реагувати чи усувати різні критичні ситуації в цих будівлях ми вирішили придбати авто”, – зазначив він.

Водночас Юрій Теліпський зазначив, що варіант придбання електромобілю ними не розглядався. “Електромобіль набагато дорожчий і ми виходимо з того, що буде дешевше для бюджету”, – розповів він.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі