Львівська міська рада зніме з обліку виправну колонію на Хуторівці

Львівська міська рада зніме з обліку виправну колонію на Хуторівці

Львівська міська рада планує зняти з обліку з фонду захисних споруд Львівської міської ради. Відповідний Проект рішення виконавчого комітету опублікований на сайті міської ради, повідомляє КордонЗахід.

«Зняти з обліку захисну споруду цивільного захисту Львівської міської територіальної громади з фонду захисних споруд Львівської міської ради за погодженням  з Державною службою України з надзвичайних ситуацій згідно з додатком», – зазначається в проекті.

Зокрема, йдеться про будівлю державної установи «Львівська виправна колонія №48, на вул. Хуторівка, 2.

Причиною зняття з обліку зазначають набуття захисною спорудою аварійного стану, технічної неможливості та економічної недоцільності її відновлення.

Рішення щодо зняття з обліку об’єкта приймуть на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради, котре відбудеться 12 березня.

Варто зазначити, «Львівська виправна колонія №48» входить в «Великий розпродаж в’язниць» котрий анонсували Міністерство юстиції минулого року.

Минулого року міністр юстиції Денис Малюська відвідав колонію, у котрій анонсував її продаж.

“Це буде наш третій лот на продаж. Він буде запропонований до продажу також цієї осені”, – відмітив Малюська.

Сама колонія знаходиться на ділянці у 10 гектарів, на території знаходиться 40 будівель загальною площею понад 42 тисячі квадратних метрів.

«Великий розпродаж в’язниць» розпочався з продажу «Ірпінський виправний центр № 132», далі через електронні торги мали продати “Південна виправна колонія” № 51 у місті Одеса, а третім лотом повинна стати «Львівська виправна колонія №48».

категорії
Економіка

Публікації по темі

Новини