Львівська область − серед лідерів у дорожній сфері, − Володимир Омелян

За підсумками 2018 року область увійшла до топ-7 областей за обсягами використання коштів Дорожнього фонду.

У рамках робочої поїздки Західною Україною Міністр інфраструктури України Володимир Омелян оглянув стан дорожньої інфраструктури Львівської області.

Про це зазначено на сайті Міністерства інфраструктури.

Львівська область − серед лідерів у дорожній сфері. За підсумками 2018 року область увійшла до топ-7 областей за обсягами використання коштів Дорожнього фонду, які було спрямовано на ремонт автошляхів місцевого значення. З 2016 по 2018 рік на ремонт автошляхів Львівської області спрямовано близько 6,7 млрд гривень. На 2019 рік на ремонтно-будівельні роботи, дрібний ремонт та утримання автомобільних доріг державного значення у Львівській області передбачено понад 1 млрд грн.

Володимир Омелян відзначив постійну увагу Президента України Петра Порошенка до Львівського регіону, якісну роботу очільника Львівської області Олега Синютки та місцевої влади. ​Міністр інфраструктури окреслив подальші перспективи розвитку Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

«За 3 роки нашими спільними зусиллями аеропорт «Львів» перетворився на сучасний авіавузол. За січень − лютий 2019 року пасажиропотік аеропорту зріс на 50 % в порівнянні з показником аналогічного періоду минулого, кількість рейсів зросла на 24 %. Завдяки підтримці Президента України Міністерство інфраструктури створило умови для роботи лоукостів в Україні. Часта лоукостів у авіаперевезеннях досягла 30% і продовжить збільшуватись. Українці, нарешті, мають можливість за прийнятні гроші подорожувати до ЄС. Міністерство разом з керівництвом аеропорту планує на 2019 рік реконструкцію старого пасажирського терміналу під термінал підвищеного комфорту, будівництво ангару, реконструкцію готелю «Тустань», будівництво вантажного терміналу», − повідомив Володимир Омелян.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі