Львівська облдержадміністрація вдруге шукає підрядника для перенесення водогону в районі стебницького провалля

Магістральний водогін «Гірне-Дрогобич» планують перенести, щоб запобігти виникненню надзвичайної ситуації у Львівській області.

Магістральний водогін «Гірне-Дрогобич» планують перенести, щоб запобігти виникненню надзвичайної ситуації у Львівській області.

Відповідний тендер із визначення підрядника на виконання робіт повторно розміщено на сайті Prozorro. Перший тендер не відбувся, оскільки переможця не визначили.

Згідно з повідомленням Прес-служби Дрогобицької РДА, перенесення водогону потрібне, щоб запобігти його пошкодженню через збільшення сейсмічної активності у районі техногенної катастрофи поблизу Стебника та Трускавця, де у 2017 році відбувся обвал карсту внаслідок неналежного виконання умов консервації рудника власником підприємства “Полімінерал”.

Замовником тендеру є Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації. Очікувана вартість робіт – 21,217 млн грн.

Зазначимо, що водогін постачає воду для майже 60 тисяч осіб, які мешкають у Дрогобичі, селах Модричі, Раневичі, Почаєвичі та Михайлевичі Дрогобицького району.

Торги розпочнуться 18 жовтня, а завершити перенесення водогону планують до 31 грудня 2018 року.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі