Львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 47,0 млн грн

Львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 47,0 млн грн Фахівці апарату Західного офісу Держаудитслужби протягом І півріччя 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму...

Львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 47,0 млн грн

Фахівці апарату Західного офісу Держаудитслужби протягом І півріччя 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 47,0 млн грн.

Про це повідомила прес-служба Мінфіну.

Зокрема, за звітний період до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій та підприємств надійшло 9,1 млн грн та відшкодовано 37,9 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач, допущених підконтрольними об’єктами.

Правоохоронним органам передано матеріали 36 ревізій. За матеріалами 6 із них розпочато досудові розслідування.

За допущені порушення 25 установам зупинено операції з бюджетними коштами. Окрім того, за недотримання законодавства 197 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Протягом першого півріччя проведено 10 державних фінансових аудитів діяльності суб’єктів господарювання державного сектору економіки та 2 державні фінансові аудити виконання бюджетних програм, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення чи ризикові операції, що призвели чи можуть призвести до упущення вигод чи непродуктивних витрат на суму понад 307,5 млн грн, та порушення законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 4,4 млн грн.

Об’єктам контролю надано 116 пропозицій, направлених на покращання їхнього фінансового стану. Також завдяки діям аудиторів підприємства отримали додаткових доходів на суму 53,6 млн грн.

Правоохоронним органам передано 5 аудиторських звітів та 19 інформацій про результати аудитів.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі