Львівські медики придбали преміальні позашляховики на 16 млн гривень

Львівські медики придбали преміальні позашляховики на 16 млн гривень

КНП Львівської обласної ради “Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” придбали 10 автомобілів швидкої допомоги на базі преміального Toyota Land Cruiser Prado, ціна котрого, 1,6 млн гривень за один автомобіль.

Відповідний тендер, з очікуваною вартістю 16 млн грн, опублікований на електронному майданчику Prozorro.

Поставити спеціалізовані автомобілі швидкої допомоги повинні до 30 червня 2021 року.

Відповідно до тендерної документації, автомобілі повинні бути оснащені ношами медичними “GECKO”, складним кріслом Attucho, ношами що складаються, зовнішнім автоматичним дефібрилятором, апаратом для вимірювання кров’яного тиску, та інше.

Варто зазначити, як повідомляло 368.media, компанія ТОВ «Автоспецпром» належить братам Артему і Емілю Фісталь і зареєстрована в 2012 році в селі Петропавлівська Борщагівка Київської області. Компанія входить в групу братів Германа і Володимира Фісталь, синів Еміля Фісталя, відомого донецького лікаря, хірурга і керівника Донецького опікового центру.

Після захоплення Донбасу і захоплення влади “ДНР”, Еміль Фісталь не тільки залишився працювати в Донецьку, а й активно підтримував владу “Донецької народної республіки”. У травні 2018 року він отримав нагороду “Герой Праці Донецької Народної Республіки”, а в 2019 році звання “Заслужений лікар Донецької Народної Республіки”. У 2017 році обраний в члени президії громадського руху “Донецька Республіка”.

Під час скандалу в зв’язку з видачею паспортів Російської Федерації жителям територій Донецької і Луганської областей, Еміль Фісталь заявив, що збирається отримувати російський паспорт.

“Надання російського громадянства жителям Донбасу життєво важливо для захисту їх прав в умовах збройної агресії і економічної блокади з боку України. Крім того, паспортизація відкриває нові можливості для інтеграції Донбасу з Росією, зокрема в медицині і охороні здоров’я”, – Фісталь у 2019 році.

Також серед засновників компанії зазначено ДП “Регіон 2002”, яка належить синові Еміля Фісталя, Герману, і також входить до групи братів Фісталь.

категорії
Економіка

Публікації по темі

Новини