Львівський регіон у четвірці лідерів за обсягами житлового будівництва

Найбільш «будівельними» наразі можна назвати Одеську, Дніпропетровську, Харківську, Львівську та Київську області.

Головне управління статистики у Львівській області оприлюднило результати обсягу виконаних будівельних робіт за видами будівельної продукції по регіонах у січні-листопаді 2018 року.

Про це свідчать дані ГУ статистики у Львівській області.

Згідно з даними Держстату, протягом січня-листопада поточного року обсяг виконаних будівельних робіт склав 114 млрд 982 млн грн. Це, в свою чергу, на 14% більше, ніж минулорічний показник. В грошовому еквіваленті – в 100 млрд 474 млн грн.

За тими ж даними, лідером з виконання будівельних робіт протягом охопленого періоду 2018 року стало місто Київ, у якому цьогоріч на будівництво витратили 25 млрд 938 млн грн. До того ж, протягом аналогічного періоду минулого року показник становив 22,7 млрд гривень.

Найбільш «будівельними» наразі можна назвати Одеську, Дніпропетровську, Харківську, Львівську та Київську області. Зокрема, на Львівщині у січні-листопаді 2018 року обсяг будівництва склав 7 млрд 32 млн грн. Показник зріс на 14% порівняно з минулим роком – 6,15 млрд грн.

Також Львівський регіон потрапив до четвірки областей за найвищим рівнем виконаних робіт з будівництва житлових будівель – на суму 1,6 млрд грн.

Між тим, нежитлових приміщень за охоплений період було збудовано на суму 2,1 млрд гривень, інженерних споруд – на 3,1 млрд грн.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі