Львівську обласну клінічну лікарню охоронятимуть за понад 3 млн гривень

Львівську обласну клінічну лікарню охоронятимуть за понад 3 млн гривень

Львівська обласна клінічна лікарня провела тендер на послуги з охорони та громадського порядку на понад 3 млн гривень.

Зокрема, тендер опублікували на електронному майданчику Прозорро на початку лютого, договір з компанією-переможцем підписано 3 березня.

Так, у тендері подали свої пропозиції 3 компанії, а саме ПП «Комсервіс-безпека», ТОВ «Охорона-комплекс-титан», та комунальне підприємство Львівської обласної ради «Охорона та захист Львівщини».

Очікувана вартість тендеру становила 3,3 млн гривень, до відкритих торгів допустили дві компанії з трьох. Зокрема, ПП «Комсервіс-безпека» з пропозицією 1,8 млн гривень, проте пропозицію компанії відхили, та ТОВ «Охорона-комплекс-титан» з пропозицією 3,1 млн гривень, котра і виграла у тендері.

Відповідно до тендерної документації, послуги повинні надаватись з березня до кінця грудня 2021 року. Тобто, охорона Львівської обласної лікарні на місяць коштуватиме 310 тисяч гривень.

Зазначимо, ТОВ «Охорона-комплекс-титан» зареєстрована у Львові у 2003 році, знаходиться за адресою Чорновола 67б. Власником компанії  є дружина колишнього начальника у Західному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Протягом усього часу компанія взяла участь у 96 закупівлях, з котрих перемогла у 88 на суму 11,7 млн гривень. Найбільше коштів компанія отримала від Львівської обласної клінічної лікарні,  а саме 9,3 млн гривень.

категорії
Економіка

Публікації по темі