Майже 90 мільйонів гривень виділять на Нову українську школу на Львівщині

За рахунок субвенції з державного бюджету для надання  державної підтримки особам з особливими освітніми потребами в сумі 5 мільйонів 836 тисяч гривень.

Департаменту освіти і науки облдержадміністрації збільшили обсяг видатків на 153 мільйони 12 тисяч гривень. Так, для підвищення заробітної плати науково-педагогічним працівникам інституту післядипломної педагогічної освіти збільшили видатки на 1 мільйон 314 тисяч гривень, педагогічним працівникам позашкільних закладів освіти – 1 мільйон 20 тисяч гривень.

Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 12 березня, під час чергової сесії Львівської обласної ради, передає прес-служба.

На виконання програми розвитку освіти виділили 55 мільйонів 189 тисяч гривень за рахунок залишку освітньої субвенції, що утворився на початок року в сумі 55 мільйонів 189 тисяч гривень. У межах загальних видатків на програму зменшили поточні видатки на 45 мільйонів 331 тисяч гривень та збільшити капітальні видатки на 100 мільйонів 520 тисяч гривень для придбання шкільних автобусів на умовах співфінансування (30 мільйонів гривень), оновлення матеріально-технічної бази 33 професійно-технічних та 9 вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації (50 мільйонів гривень), санаторних, спеціальних шкіл-інтернатів та навчально-реабілітаційних центрів (15 мільйонів гривень), центру краєзнавства екскурсій і туризму учнівської молоді, малої академії наук учнівської молоді (1 мільйон 520 тисяч гривень) та облаштування спортивних майданчиків училища фізичної культури (4 мільйони гривень).

«За рахунок субвенції з державного бюджету збільшили видатки на Нову українську школу на суму 89 мільйонів 652 тисяч гривень, з них для закупівлі дидактичних матеріалів, музичних інструментів, сучасних меблів, комп’ютерного та відповідного мультимедійного контенту для початкових класів – 68 мільйонів 906 тисяч гривень та підготовки тренерів-педагогів, супервізорів, проведення супервізії та підвищення кваліфікації педагогічних працівників – 20 мільйонів 746 тисяч гривень», – зазначив директор департаменту фінансів Олег Демків.

За рахунок субвенції з державного бюджету для надання  державної підтримки особам з особливими освітніми потребами в сумі 5 мільйонів 836 тисяч гривень та зменшили поточні видатки на 14,9 тисяч гривень та збільшили капітальні на 5 мільйонів 850,9 тисяч гривень.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі