Маркарова про другий транш ЄС: Ще є шанс отримати цього року

Міністр фінансів Оксана Маркарова домовилася з виконавчим віце-президентом Єврокомісії про план дій щодо другого траншу макрофінансової допомоги для України. Про це міністр повідомила в Facebook. «Домовилися з Валдісом Домбровскісом...

Міністр фінансів Оксана Маркарова домовилася з виконавчим віце-президентом Єврокомісії про план дій щодо другого траншу макрофінансової допомоги для України.

Про це міністр повідомила в Facebook.

«Домовилися з Валдісом Домбровскісом про план дій щодо другого траншу макрофіна, де вже виконані всі умови, крім однієї, та де ще залишається шанс отримати кошти цього року. А також обговорили питання фінансування на 2020 рік», – написала Маркарова у Facebook за результатами триденного візиту української делегації до США.

Крім того, Маркарова повідомила, що українська делегація обговорила з головою Паризького клубу кредиторів Оділь Рено-Бассо поглиблення співпраці між Мінфіном і Казначейством Франції, а також посилення інвестиційних проектів.

Вона також зазначила, що Мінфін домовився про продовження співпраці з Міністерством фінансів Нідерландів, про що укладено меморандум з міністром Вопке Хекстрой.

Нагадаємо, Європейська рада в червні 2018 року остаточно затвердила четверту програму макрофінансової допомоги для України в обсязі 1 млрд євро.

У грудні Єврокомісія надала Україні перший транш макрофінансової допомоги обсягом 500 млн євро.

За підсумками зустрічі у Вашингтоні у Мінфіні повідомили, що місія МВФ в найближчі тижні повернеться в Україну для відновлення переговорів з українським урядом щодо нової програми співпраці.

категорії
Економіка

Публікації по темі