Металургійні відходи використовуватимуть у будівництві доріг

Уже скоро відходи виробництва почнуть застосовувати в будівництві доріг у Запорізькій, Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Миколаївській та Кіровоградській областях.

Уряд ухвалив рішення «Щодо застосування відходів виробництва в дорожньому будівництві».

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, передає Урядовий портал.

«По-перше, це значно зекономить витрати на будівництво. Стане більше доріг. При цьому, якість не постраждає. Це принципово. По-друге, ми значно зменшимо рівень забруднення навколишнього середовища», — наголосив Глава Уряду.

Він додав, що з урахуванням успішного європейського досвіду Уряд встановив відповідні норми та вимови до технологічних процесів. Прем’єр-міністр підкреслив: «У тендерах на послуги з будівництва доріг обов’язково передбачатиметься неціновий критерій — «Заходи із захисту довкілля». Він додав, що її питома вага складатиме мінімум 10%.

«Уже скоро відходи виробництва почнуть застосовувати в будівництві доріг у Запорізькій, Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Миколаївській та Кіровоградській областях!», – зазначив Глава Уряду.

Зазначимо, що до робіт залучатимуть лише відходи, які відповідатимуть нормативним документам з питань екологічного маркування та декларації.

Нагадаємо, перші платні дороги в Україні можуть з’явитися через три-чотири роки. Йдеться виключно про будівництво нових доріг.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі