Ми маємо цікаві плани для інвесторів і перший, хто інвестує — отримає найбільший прибуток, — Гончарук

Багато інвесторів повинні відкрити нову Україну — подібно до того, як колись була відкрита Америка.

Основна місія держави – створити умови для того, аби люди були щасливими. Дуже важливо, щоб українці стали освіченішими та мали кращий доступ до найсучасніших інформаційних ресурсів.

Саме тому програма дій українського Уряду вперше — абсолютно людиноцентрична, тобто зосереджена на вирішенні проблем кожного українця, повідомляє Урядовий портал.

«Найважливіший капітал, який ми маємо, – це люди, і те, що нам потрібно зробити для них – це зробити їх вільними та щасливими. Вільні та щасливі люди можуть зробити будь-яку країну заможною та забезпечити її процвітання», — сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук в інтерв’ю у спеціальному випуску The Report Company у співпраці з Newsweek. Випуск, приурочений до Всесвітнього економічного форуму в Давосі, де Олексій Гончарук України перебуває з дводенним робочим візитом 22-23 січня.

Він також сказав, що світ сьогодні має розглядати Україну, як чудове місце із захоплюючими перспективами для інвестицій.

«Багато інвесторів повинні відкрити нову Україну — подібно до того, як колись була відкрита Америка. Україна є гарним варіантом для інвестування з багатьох причин. Україна –  надійний міст, що поєднує Європу та Азію. Ми маємо цікаві плани для інвесторів. І перший, хто інвестує — отримає найбільший прибуток”, — сказав Голова Уряду.

Також у інтерв’ю Прем’єр-міністр розповів про три головні стратегії для поліпшення інвестиційного клімату в Україні:

  • верховенство права, яке гарантуватиме захист прав інвесторів
  • цікаві інфраструктурні проекти, зокрема і на основі державно-приватного партнерства
  • муніципальні проекти, де спроможні громади повинні стати реальними агентами змін.

Читайте нас у Telegram.

категорії
ЕкономікаПолітика

Публікації по темі