«Ми перетнули черговий рубіж — 300 млн грн», — Інна Свистун про продаж у ProZorro

Незмінно перше місце в рейтингу міст, які найактивніше використовують електронну систему ProZorro. Продажі, посідає Львів. Місто отримало від прозорого продажу майна в Prozorro уже 300 млн грн.

Незмінно перше місце в рейтингу міст, які найактивніше використовують електронну систему ProZorro. Продажі, посідає Львів. Місто отримало від прозорого продажу майна в Prozorro уже 300 млн грн.

Про це повідомили в управлінні комунальної власності ЛМР, передає прес-служба.

Так, з початку продажів комунального майна року в електронній системі ProZorro. Продажі, управління комунальної власності Львівської міської ради відчужено майна на загальну суму більше ніж 300 млн грн. Всього через електронну систему ProZorro. Продажі продано 90 об’єктів, загальною площею більше 10 тис кв.м. В проведених аукціонах взяло участь 173 учасники. В середньому, в одному аукціоні брало участь по 3 учасники.

«Prozorro — це такий собі «лакмусовий папірець» для міст: перевірка на те, чим міста справді «дихають», чи готові вони до змін, до відкритості, чи лише декларують такі бажання. Львів — «дихає» у Prozorro на повні груди! Ми давно зорієнтовані у Львові на прозорий продаж майна, а значить, ефективний для нас, громадян міста, як власників такого майна. Аукціони — це свідома політика влади міста, яка дає результати.

Львів перший серед міст України зайшов у Prozorro, і ми досі тримаємо перше місце у рейтингу. Бо це для нас добра філософія продажу: зрозуміла, прийнятна, легка у користуванні.

Що також важливо, поставивши об’єкт на продаж на перший аукціон, в подальшому система Prozorro усе робить сама згідно з вимогами закону про приватизацію, і регулює ринок. Приміщення продаються за тією ціною, скільки за них реально готовий платити ринок. Крім того, у цих приміщеннях почнуть працювати малі, середні і великі підприємства, які дадуть нове життя тим приміщенням, і місту загалом”, — наголошує Інна Свистун, начальниця управління комунальної власності ЛМР.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі