“Ми вже інвестували 400 млн гривень в Україну і плануємо інвестувати ще більше”, – Гвідо Мікелотті.

Британська компанія інвестує у Львівщину 2 мільйони гривень до кінця року

Сьогодні, 16 листопада, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з представниками британської компанії “Кадоган Петролеум”. Сторони порушили питання реалізації інвестиційного проекту в енергетичній сфері на території Львівщини.

Передає прес-служба ЛОДА.

Про плани компанії та ті проекти, які вже реалізуються розповів головний виконавчий директор «Кадоган Петроліум» Гвідо Мікелотті.

“Ми наростили виробництво і в результаті нарощення сплатили 1,5 мільйони гривень в бюджет області. І до кінця року ця сума буде 2 млн грн. Також ми думаємо про те, щоб інвестувати ще 230 млн грн, щоб зробити 2-3 нові свердловини і зараз цим займаємось. Ми вже зробили першу свердловину і готуємось зробити другу. А це нові робочі місця для місцевого населення. Використовуємо абсолютно нові технології, які є ощадні до навколишнього середовища. І це все виконується місцевими підрядниками. Маючи підтримку від області, ми маємо можливість виконувати свою роботу дуже ефективно. Зокрема, ми вчасно отримали всі необхідні дозволи. Є одна з ключових причин, чому наша компанія інвестує в цю частину України. Це місце, яке підтримує бізнес. Ми вже загалом інвестували 400 млн гривень в Україну і плануємо інвестувати ще більше, – зазначив Гвідо Мікелотті. – Ми хочемо залишитись тут на довго і перетворити Львів у центр нашої діяльності в Україні. І наше бачення, щоб в майбутньому стати одним із ключових закордонних інвесторів по Україні”.

категорії
Економіка

Публікації по темі