Мінцифри планує скасувати хабарі на митницях

Міністерство цифрової трансформації трансформує митну систему. Про це повідомляє пре-служба Міністерства та Комітету цифрової трансфоримації України. Як зазначається, завдяки новій митній системі, для кожного громадянина стане реальністю оформити свої...

Міністерство цифрової трансформації трансформує митну систему.

Про це повідомляє пре-служба Міністерства та Комітету цифрової трансфоримації України.

Як зазначається, завдяки новій митній системі, для кожного громадянина стане реальністю оформити свої товари, посилки швидко, зручно і без хабарів.

“Нові цифрові проєкти роблять її більш зручною, прозорою, без корупції та орієнтованою на людину.

Уже сьогодні впроваджено сервіси, завдяки яким українці можуть розрахувати вартість митного оформлення машини або подивитися статистику ввезення і вивезення конкретних товарів. Також є можливість написати скаргу щодо роботи митниці та отримати відповідь швидко і онлайн. Крім того можна подивитися карту і оснащення митниці за посиланням.

Згодом, завдяки новій митній системі для кожного громадянина стане реальністю оформити свої товари, посилки швидко, зручно і без хабарів. Крім того,можна буде прорахувати наперед усі оплати, податки, мита й сплатити їх онлайн. А також побачити результати роботи митниці онлайн, де кожен показник буде відкритий і прозорий для всіх.”

категорії
Економіка

Публікації по темі

Новини