Мінекономрозвитку у 2019 році запустить кілька інноваційних проектів

Пілотний запуск та тестування проектів планується вже в першому кварталі 2019 року.

У 2019 році Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запустить кілька інноваційних проектів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомило Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

В системі ProZorro за підтримки EU Association Lab буде створено зручний електронний сервіс, з яким публічні замовники зможуть використовувати при проведенні тендерів не лише критерій найменшої ціни, а й критерії якості, екологічності, енергоефективності, витрат життєвого циклу товару та послуг. Таким чином відповідно підвищиться якість та безпека предметів закупівлі, і публічні кошти будуть витрачатися більш ефективно. Також це стане додатковою мотивацією для бізнесу пропонувати інноваційні, енергозберігаючі та екологічні продукти та послуги.

Команда проекту вже дослідила основні потреби замовників та учасників системи публічних закупівель. Зараз проект переходить на стадію технічної розробки сервісу та визначення нецінових критеріїв найкращими галузевими експертами.

Ще один проект має змінити ставлення суспільства до безпеки споживання нехарчової продукції. Планується запуск мобільного додатоку, завдяки якому споживачі отримають вільний та майже миттєвий доступ до інформації про те, як зробити правильний вибір товару, до кого звертатись у разі придбання небезпечної продукції. В той же час, бізнес зможе дізнатись, як саме виробляти чи продавати безпечні продукти. Зараз команда займається розробкою технічного завдання, на базі якого буде проведено закупівлю послуг з розробки додатку.

Пілотний запуск та тестування проектів планується вже в першому кварталі 2019 року.

категорії
Економіка

Публікації по темі