Міненерговугілля продовжує роботу в рамках участі у пілотному проекті та удосконалює систему внутрішнього контролю

проведено чергову зустріч з представниками Міністерства фінансів Королівства Нідерланди.

Триває робота створеної в Міненерговугілля робочої групи  в межах участі у пілотному проекті з внутрішнього контролю за підтримки проекту двостороннього співробітництва між Міністерством фінансів України та Міністерством фінансів Королівства Нідерланди.

24 січня 2019 проведено чергову зустріч з представниками Міністерства фінансів Королівства Нідерланди. Зустріч відбулась під головуванням директора Департаменту внутрішнього аудиту Ніли Дубенко за участю керівників структурних підрозділів Міненерговугілля та фахівців Міністерства фінансів України, передає “Урядовий портал”.

Темою для обговорення були попередні результати пілоту оцінки системи фінансового управління та контролю. Руслана Рудницька (співкоординатор проекту технічної підтримки для України Національної Академії фінансів та економіки Міністерства фінансів Королівства Нідерланди) та представник проекту технічної допомоги Міністерства фінансів Королівства Нідерланди Манфред ван Кестерен презентували ключові знахідки, встановлені під час здійснення оцінки  функціонування в Міністерстві системи внутрішнього контролю при виконанні функції із забезпечення діяльності Державної воєнізованої гірничо-рятувальної служби (ДВГРС).

Після презентації учасники обговорили попередні результати проведеної роботи та структуру проекту звіту, який буде відображати напрацювання робочої групи та міститиме рекомендації для керівництва Міненерговугілля щодо удосконалення внутрішніх розпорядчих документів та унормування процесів внутрішнього контролю в Міністерстві та одержувачів бюджетних коштів за державною програмою, що сприятиме досягненню цілей Міненерговугілля та ДВГРС.

категорії
Економіка

Публікації по темі