Міненерговугілля та USAID визначили подальші кроки щодо впровадження проекту «Енергетична безпека»

Основними завданнями проекту є підтримка у реформуванні та розвитку конкурентоспроможного енергетичного ринку.

Міністерством енергетики та вугільної промисловості України обговорено перспективи та подальші кроки у реалізації Проекту та заплановано наступні ключові зустрічі, включаючи подальше засідання Наглядового комітету Проекту.

Про це інформує прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Зазначено, що вчора, 4 лютого, відбулася зустріч фахівців Міністерства енергетики та вугільної промисловості України з представниками Проекту «Енергетична безпека», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), та компанії Tetra Tech ES, Inc. (Tetra Tech), яка є виконавцем Проекту. У ході зустрічі обговорено перспективи та подальші кроки у реалізації Проекту та заплановано наступні ключові зустрічі, включаючи подальше засідання Наглядового комітету Проекту.

Основними завданнями проекту «Енергетична безпека» є підтримка у реформуванні та розвитку конкурентоспроможного енергетичного ринку, включаючи розробку моделей енергетичного ринку для ринків газу, електроенергії і теплової енергії, створення сприятливого законодавчого та політичного середовища, збільшення технічного потенціалу, розвитку людського та інституційного потенціалу, розвитку державно-приватного діалогу та поширення інформації, розробку навчальних програм у сфері енергетики тощо.

Очікується, що за результатами виконання Проекту будуть створені умови та нормативно-правові засади для реформування енергетичного сектору, виконання міжнародних зобов’язань та посилення енергетичної безпеки України.

категорії
Економіка

Публікації по темі