Мінфін додав ще 2 банки для виплат бюджетникам

Міністерство фінансів додало Акцент-банк і Агропросперіс Банк до списку уповноважених для виплат бюджетникам і пенсіонерам.

Міністерство фінансів додало Акцент-банк і Агропросперіс Банк до списку уповноважених для виплат бюджетникам і пенсіонерам.

Про це йдеться в повідомленні Мінфіну.

Відзначається, що 10 липня в Міністерстві фінансів відбулося позачергове засідання конкурсної комісії з визначення уповноважених банків, через які має здійснюватися виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ.

За результатами розгляду конкурсною комісією щоквартальної інформації Національного банку, яку зобов’язані надавати уповноважені банки, ухвалено рішення про визнання уповноваженими банками ще двох фінустанов.

Наразі уповноваженими банками з виплат є 38 банків: Укрексімбанк, Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Укрсоцбанк, Райффайзен Банк Аваль, Кредобанк, УкрСиббанк, Ідея Банк, Креді Агріколь Банк, Піреус Банк МКБ, Альфа-банк (Україна), ОТП Банк, банк “Альянс”, банк “Львів”, Індустріалбанк, МТБ банк, “Південний”, Полтава-банк, ПУМБ, банк “Грант”, Юнекс банк, Комерційний індустріальний банк, Universal Bank, Радабанк, банк “Восток”, Мотор-банк , Акордбанк, Кристалбанк, банк “Січ”, “Кліринговий Дім”, Метабанк, МІБ, Правекс-банк, ТАСкомбанк, Укрбудінвестбанк, Акцент-банк і Агропросперіс Банк.

категорії
Економіка

Публікації по темі