Міська рада перенесла засідання конкурсної комісії з визначення перевізників

Причина – відсутність документів

Сьогодні, 2 жовтня, у Львівській міській раді мало відбутися засідання конкурсної комісії щодо визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування. Проте його перенесли через відсутність усіх документів.

«Були скеровані запити в такі інстанції: Обласна Держадміністрація, Сервісний центр МВС, Фіксальна служба, Управління патрульної поліції та Укртрансбезпека. Станом на сьогодні ми не маємо інформації з Укратрансбезпеки та Фіксальної служби. Без цієї інформації ми не можемо зараз приймати рішення. Тому, сьогодні було проголосовано, що ми відкладаємо засідання конкурсного комітету», – пояснила Ірина Маруняк, директор Департаменту житлового господарства та інфраструктури.

«На конкурс подавалися 7 перевізників. 5 львівських: «Міра і К», АТП-14630, «Фіакр-Львів», «Успіх БМ», АТП-1, один із Рівного – СВ ЛАЙФ та із Дніпра – «Автоекспрес-Дніпро». Наразі ми чекатимемо відповіді на запити з метою перевірки достовірності інформації поданої цими учасниками. – прокоментував Олег Партика, в.о.заступника директора департаменту-начальник управління транспорту.

За тимчасовими договорами перевізники їздять вже майже рік.Нове засідання конкурсної комісії щодо визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування відбудеться, як тільки прийдуть відповіді на запити, скеровувані комісією.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі