Міські ради Львівщини за 2018 рік на купівлю легкових автомобілів витратили понад 3 млн гривень

За інформацією з порталу публічних закупівель Prozorro за період січень-грудень 2018 року на купівлю легкових автомобілів для міських рад у Львівській області було витрачено 3 мільйона 205 тисяч гривень. 

У 2018 році 4 Львівські міські ради закупили автомобілі на суму в 3,2 мільйона гривень.

За інформацією з порталу публічних закупівель Prozorro за період січень-грудень 2018 року на купівлю легкових автомобілів для міських рад у Львівській області було витрачено 3 мільйона 205 тисяч гривень.

17 квітня цього року Виконавчий комістет Дрогобицької міської ради підписав договір з ТОВ “ХЮНДАЙ ЦЕНТР ПОЛТАВА” на закупівлю автомобіля Hyundai Business, сума якого становила 850 тисяч 900 гривень. Згідно тендерній документації, автомобіль мав бути не раніше 2016 року випуску, без пробігу,  і містити від 8 до 9 місць. З дизельним типом двигуна не менше як Евро -4.

На початку травня цього року був підписаий ще один договір на купівлю легкового авто типу “седан”, цього разу для Великомостівської міської ради на суму в майже 340 тисяч гривень. Згідно документації, це повинен бути автомобіль Renault Logan Authentique білого кольору 2018 року випуску, з бензиновим мотором. Переможцем відповідного тендеру стало Товариство з обмеженою відповідальністю “Ю.Р.К.”.

Ще один тендер був оголошений 26 квітня цього року на закупівлю авто марки NEW PEUGEOT 301 для Виконавчого комітету Буської міської ради. Переможцем тендеру стало Товариство з обмеженою відповідальністю Ілта Львів, з якими і підписали договір 17 липня 2018 року. Сума купівлі автомобіля склала 396 тисяч гривень.

Також 1 черня цього року був оголошений тендер на закупівлю легкого автомобіля типу “седан” для Виконавчого комітету Самбірської міської ради. Договір купівлі автомобіля був підписаний ТЗОВ “СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР “ДІАМАНТ” на суму в 759 тисяч гривень.

Також був проведений тендер на закупівлю двох легкових автомобілів для Управління безпеки міста Львівської міської ради. В технічному завданні вказано, що це мали бути нові автомобілі із бензиновим двигуном, не раніше ніж 2018 року випуску. Тендер виграло Товариство з обмеженою відповідальністю”АЛЕКС СО”. Сума закупівлі становила 860 тисяч гривень.

На сьогодні також триває кваліфікація переможця на ще один тендер для Управління безпеки міста Львівської міської ради. Цього разу на закупівлю позашляховика не раніше як 1995 року випуску. Допускається, щоб автомобіль раніше бував в експлуатації. Очікувана сума відповідного тендеру 320 тисяч гривень. Наймовірніше, що переможцем стане Шумов Олег Владиславович, який запропонував найменшу суму в 309 тисяч 800 гривень. За даними  You Control Олег Шумов займається роздрібною торгівлею уживаних товарів в магазинах.

Окрім цього, в четвер, 27 грудня, на порталі Prozorro  опублікували ще один тендер на купівлю легкового авто Моршинській міській раді. Очікувана вартість тендеру 500 тисяч гривень. Аукціон розпочнеться уже 14 січня 2019 року, і поставити автомобіль мають не пізніше кінця лютого місяця 2019 року. За технічним завданням, автомобіль має бути чорного кольору 2018 року випуску, із підігрівом сидінь та керма, а також функцією “Ескортне освітлення”. Гарантійний термін повинен складати не менше ніж 5 років або 150 000 км пробігу .

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі