Міський бюджет Львова 2018: збільшили видатки у декількох сферах

З обласного бюджету надійшла субвенція у розмірі 503,8 тисяч гривень.

19 жовтня, виконавчий комітет ЛМР затвердив рішення «Про зміни до міського бюджету м. Львова на 2018 рік».

На засіданні директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук запропонував включити до даного проекту рішень низку доповнень.

Згідно розпорядження голови ОДА, надана субвенція з обласного бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у сумі 503,8 тисячі гривень.

Крім цього, запропонували збільшити доходи і видатки лікарням Львова на суму 250 тисяч гривень за рахунок субвенції за полікованих хворих, яка надається від міського бюджету Червонограда та і Миколаївського районного бюджету.

Згідно пропозиції управління освіти департаменту гуманітарної політики, запропонували внести уточнення найменування об’єкту, що фінансується у 2018 році за рахунок субвенцій з державного бюджету.

«Зараз записано «капітальний ремонт покрівлі з відновленням парапетів по периметру ДНЗ № 52 на вулиці Пасічній, 54». Пропонується замінити на «капітальний ремонт покрівлі з відновленням парапетів по периметру ДНЗ №52 на вулиці Пасічній, 94», – доповів Олег Іщук.

Також на засіданні узгодили збільшити видатки управління молоді і спорту на суму 81,9 тисячі гривень за рахунок економії коштів передбачених на інші заходи молодіжної політики.

Це пов’язано з необхідністю виготовлення технічних умов для підключення електро-, тепло- та водопостачання, і проведення поточних ремонтів нових приміщень УДЮМКів (установа дитячо-юнацьких молодіжних клубів).

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі

Новини