Місто продасть з аукціону 5 ділянок на вул. Роксоляни

Місто продасть з аукціону 5 ділянок на вул. Роксоляни
27 квітня Львівська міськрада проведе перший цього року земельний аукціон. На торги виставлять одразу п’ять ділянок загальною площею близько півгектара. Це малоповерхова житлова забудова індивідуального садибного типу. Стартова ціна – 6,5 млн грн. Усі ділянки – на вулиці Роксоляни.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

На цій вулиці ЛМР вже продала 10 земельних ділянок. І ще 16 – планує продати. Додамо, що 11 травня на торгах продаватимуть ще одну земельну ділянку на вул. Роксоляни. Її стартова ціна значно більша – 13,5 млн грн.

Детальніше ознайомитися із ділянками, які виставляють на продаж, можна на сайті Держгеокадастру за посиланням: http://torgy.land.gov.ua/auction/lots/32569

Цього року від земельних аукціонів міська рада ставить собі за мету залучити у міський бюджет понад 400 млн грн, що удвічі більше, ніж торік.

Нагадаємо, 2020 року міська рада вперше продала з аукціону відразу чотири земельні ділянки, розташовані в одній з найбільших промислових зон Львова – на Сигнівці. Причому місто заздалегідь подбало про інфраструктуру та інженерні мережі промрайону. У такий спосіб місто реанімує занедбаний район.

категорії
Економіка

Публікації по темі