МВФ наполягає на скороченні дефіциту держбюджету України

Дефіцит державного бюджету України повинен повернутися на допандеміческій рівень, як тільки відновиться економіка та завершиться пандемія. Про це заявив глава представництва МВФ в Україні Йоста Люнгман. «Як тільки пандемія...

Дефіцит державного бюджету України повинен повернутися на допандеміческій рівень, як тільки відновиться економіка та завершиться пандемія.

Про це заявив глава представництва МВФ в Україні Йоста Люнгман.

«Як тільки пандемія припиниться і економіка відновиться, фіскальний дефіцит повинен буде повернутися на допандеміческій рівень. Це важливо для забезпечення довіри до економіки України і скорочення потреб України в запозиченнях», – сказав представник Фонду.

Люнгман підкреслив, що сильна фіскальна позиція дає Україні можливість забезпечити бюджетний стимул в разі майбутнього спаду.

«Так що питання має полягати не в тому, чи повинна Україна зменшити фіскальний дефіцит, а в тому, коли це потрібно зробити. І для цього вже зараз потрібно мати чіткий план, як це буде відбуватися, в тому числі за допомогою добре продуманих податкових заходів», – додав Йоста Люнгман.

 

 

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі