На автомобільній дорозі Київ-Чоп у Львівській області нанесуть додаткові смуги за понад 27 мільйонів гривень

Виконати роботи з нанесення додаткових смуг мають до кінця цього року.

На автомобільній дорозі загального користування державного значення  Київ-Чоп нанесуть додаткові смуги за 27 мільйонів гривень.

Відповідний тендер розміщений на порталі публічних закупівель Prozorro.

На автомобільній дорозі загального користування державного значення М-06 Київ – Чоп, км 546+400 – км 553+017, Львівської області облаштують додаткові дорожні смуги. Замовник, яким виступає Служба автомобільних доріг у Львівській області, визначив очікувану ціну даного тендеру у 27 мільйонів 800 тисяч гривень.

Згідно з технічним завданням, у рамках тендеру підрядник спочатку проведе підготовчі роботи, зокрема демонтує металеву бар’єрну огорожу та дорожні знаки. Після чого мають ущільнити земельне полотно та облаштувати дорожній одяг. Тоді ж підрядник нанесе дорожню розмітку холодним пластиком та встановить дорожні знаки та огородження.

Аукціон щодо тендеру розпочнеться 7 червня, виконати роботи з нанесення додаткових смуг мають до кінця цього року.

Нагадаємо, що Служба автомобільних доріг у Львівській області також стала замовником ремонту та експлуатаційного утримання автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ – Чоп, протяжністю 80,3 км. Замовник оцінює проведення згаданих робіт у 300 млн 532 тис. гривень. Підрядника буде визначено 22 квітня під час аукціону, а завершити з ремонтом та періодом утримання доріг мають до 30 квітня 2020 року.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі