На дорогах державного значення вже виконано близько 50 % запланованих на цей рік ремонтів

За рахунок всіх джерел фінансування цього року передбачається виконати робіт на 319 об’єктах.

На кінець липня Укравтодор відповідно до затверджених бюджетних програм, виконав майже 50 % робіт по проектах будівництва, реконструкції та ремонтів в Україні.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

Завдяки стабільному фінансуванню, яке забезпечує Дорожній фонд, збільшенню конкуренції на ринку підрядних компаній, проведенню 100% тендерів на майданчику ProZorro, – кількість відремонтованих та побудованих доріг в Україні зростатиме.

“Тож маємо європейські механізми подальшого розвитку сегменту дорожнього будівництва та хорошу динаміку виконання робіт”, – йдеться в повідомленні.

За рахунок всіх джерел фінансування цього року передбачається виконати робіт на 319 об’єктах. Зокрема, на таких коридорах, як  GO Highway; Н-31 Дніпро – Решетилівка; Н-14 Миколаїв – Кропивницький; Н-11 Дніпро – Кривий Ріг –Миколаїв, М-15 Одеса – Рені;  Р-51 Мерефа – Лозова –  Павлоград; Н-08 Запоріжжя – Маріуполь, М-01 Київ- Чернігів, об’їзна дорога м. Житомир на дорозі М-06 Київ-Чоп, М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький — Знам’янка.

Нагадаємо, відповідно до затвердженої Урядом Програми розвитку доріг на 2018-2022 рр, за 5 років Укравтодор планує забезпечити якісний проїзд по дорогах державного значення між обласними центрами країни.

За попередні три роки було відновлено  6 тисяч 800 доріг державного та місцевого значення, що перевищує обсяги ремонтів попередніх 10 років (2005-2015 рр).

категорії
Економіка

Публікації по темі