На Львівщині потрібно розвивати ринок накопичення енергії, – Роман Матис

Львівщина - один з найбільш динамічних регіонів за кількістю інвестицій в альтернативну енергетику.

Львівщина – один з найбільш динамічних регіонів за кількістю інвестицій в альтернативну енергетику.

Про це в інтерв’ю ІА Вежа розповів директор департаменту інвестицій ЛОДА Роман Матис.

“В найближчі роки, гадаю, ми ще побачимо 200 МВт потужності у збудованої альтернативної енергетики. Це досить багато. Коли запускали проект вітрової електростанції в Старому Самборі, вона генерувала приблизно 20 МВт, а весь Старосамбірський район в один пік споживає 10”, – зазначив Роман Матис.

Водночас, за словами директора, Львівщині треба думати про те, як розвивати ринок накопичення енергії, тобто станції з акумулювання енергії.

“Для того, щоб акумулювати енергію, коли її продукується надмір і видавати в ті моменти, коли є величезне споживання і її бракує. Тому перспективний ринок не альтернативної енергетики,  а ринок балансування електричної мережі”, – додав Роман Матис.

Повне інтерв’ю читайте незабаром в ІА Вежа.

Нагадаємо, у Львові з 31 жовтня по 1 листопада проходитиме XIX Міжнародний економічний форум. Пріоритетом події є представлення України, як безпечної території для ведення бізнесу, активізації транскордонної співпраці, залучення інвестицій, встановлення корисних контактів між українськими та зарубіжними діловими колами.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі

Новини