На Львівщині розкрили схему неправомірного імпорту побутової техніки

Наразі встановлюють коло осіб, причетних до незаконної схеми імпорту товарів.

В ряді складських приміщеннь прикордонних районів Львівської області було встановлено накопичення товарів іноземного виробництва з метою продажу в Україні без сплати податків.

Про це інформує прес-служба Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області.

«Під час проведення операції „Рубіж 2018” та „Мережа” було встановлено, що в ряді прикордонних районів Львівської області, у складських приміщеннях здійснюється накопичення широкого асортименту товарів іноземного виробництва, яка ввозяться на територію України подрібненими партіями без сплати податків та митних платежів, а в подальшому реалізовуються за готівкові кошти через Інтернет-магазин», – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що 6-7 грудня співробітниками податкової міліції фіскальної служби Львівщини на підставі ухвал Сихівського районного суду м. Львова проведено ряд слідчих дій в межах кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків (стаття 212 КК України).

Під час обшуків виявлено і вилучено чорнову бухгалтерію, не обліковану готівку, побутову техніку, побутову хімію, газові балони та продукти харчування іноземного виробництва загальною орієнтовною вартістю понад 2,9 мільйонів гривень.

Наразі триває досудове розслідування. Встановлюють коло осіб, причетних до незаконної схеми імпорту товарів.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що у зв’язку з набранням чинності законів №2611-VIII і №2612-VIII про зниження акцизу на легкові автомобілі, а також про посилення контролю над переміщенням і використанням автомобілів на іноземній реєстрації упродовж двох днів у Львівській митниці її працівники пройшли спеціалізовану підготовку.

Участь взяли посадові особи відділів митного оформлення, митних постів, до функціональних обов’язків яких входять питання виконання митних формальностей під час здійснення митного оформлення товарів, що переміщуються громадянами через митний кордон України. Навчання проводили керівники управлінь Львівської митниці ДФС.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі