На Львівщині спостерігається стабільний темп зростання економіки, – Роман Филипів

На території Львівської області спостерігається зростання реальної заробітної плати.

Заступник голови Львівської облдержадміністрації відзвітував про стабільні темпи зростання експорту товарів Львівського регіону.

Про це розповів Роман Филипів, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації, у межах засідання Ради регіонального розвитку, інформує прес-служба ЛОДА.

«За останній період часу, як мінімум за останні 2-3 роки, ми маємо стабільні темпи зростання і по індексу промислового виробництва, і по індексу розвитку промислового господарства, експорту товарів», – наголосив Роман Филипів.

Відтак, порівняно з 2014 роком, промисловість зросла на 3,3%, сільське господарство на 6,9%, а експорт товарів збільшився на 20%.

Окрім того, на території Львівської області спостерігається зростання реальної заробітної плати. Зазначимо, що у порівнянні з 2014 роком показник реальної заробітної плати у 2018 році зріс на 13,1%.

«Це однозначно виливається у нові виробництва, у нові робочі місця, нові мегавати відновлюваної енергетики, а також  прямі іноземні інвестиції», – резюмував заступник голови.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Роман Филипів звітував, що з 1 серпня 2016 року – початку впровадження системи електронних закупівель «Prozorro» – Львівська область зекономили 3,4 млрд гривень.

Економії коштів вдалось досягти в тому числі завдяки проведенню допорогових закупівель в системі Prozorro на товари та послуги понад 50 тис грн, роботи від 100 тис грн та впровадження системи моніторингу допорогових закупівель.

Джерело: loda.gov.ua

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі