На Львівщині триває робота із детінізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

641 суб’єкт господарювання не звітував про використання найманої сили упродовж 9-ти місяців.

На Львівщині продовжує діяльність Обласна робоча група з питань реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Про це повідомили на офіційному сайті Львівської обласної державної адміністрації.

«В межах роботи групи підприємцям області наголошують на вважливості дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та відповідальності за їх порушення», – повідомили у ЛОДА.

Превентивні заходи вже провели із підприємцями Жидачівського, Дрогобицького, Городоцького, Старосамбірського, Мостиського, Яворівського, Золочівського та Сокальського районів області.

Відомо, що за період з 1 жовтня до Головного управління ДФС У Львівській області 641 суб’єкт господарювання подав повідомлення про прийняття 1356 найманих працівників на роботу, при цьому дані суб’єкти упродовж 9-ти місяців не звітували про використання найманої сили.

У повідомленні зазначили, що наразі здійснюється загальна координація силових та контролюючих органів області з метою забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».

Прес-центр ЛОДА зазначив, що за 9 місяців 2018 року в порівнянні з минулим роком відбувся приріст майже по усіх бюджетоформуючих платежах, зокрема по податку на додану вартість –  на 46,1 %, податку на доходи з фізичних осіб (з врахуванням військового збору) – на 21,3 %, акцизному податку з вироблених в Україні товарів – у 2,2 рази.

Зазначимо, що детінізація заробітних плат, за словами керівника Головного управління ДФС у Львівській області Ігоря Кондро, це одне з найболючіших питань на Львівщині. На думку головного податківця вона сягає 50% від загальної кількості працівників.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі