На Львівщині зріс обсяг промисловості

У січні-серпні 2018 року порівняно з січнем-серпнем 2017 року обсяг виробництва промислової продукції в області збільшився на 4,0%.

У січні-серпні 2018 року порівняно з січнем-серпнем 2017 року обсяг виробництва промислової продукції в області збільшився на 4,0%. Зокрема, у переробній промисловості він зріс на 6,8%, добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 4,7%, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – знизився на 8,8%.

Про це повідомили в Головному управлінні статистикии у Львівській області.

У переробній промисловості збільшення обсягів промислової продукції відбулося на підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 12,9%), машинобудування (на 12,4%).

Також зросли обсяги виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 5,3%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 5,2%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 4,0%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 2,7%).

Водночас варто зазначити, у січні-серпні 2018 року підприємства з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції продемонстрували показники на рівні січня-серпня попереднього року.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі