На майданчику OpenMarketLand вже відбулося понад 500 земельних торгів на 40 млн гривень

Загалом було проведено 503 успішних аукціонів.

На майданчику OpenMarketLand вже відбулося понад 500 успішних аукціонів з прав оренди на земельні ділянки по всій Україні.

Про це зазначено на сторінці у Facebook OpenMarket – СЕТАМ.

Державне підприємство «СЕТАМ» на майданчику OpenMarketLand провело понад 500 електронних торгів прав оренди на землю, в результаті яких отримано 40,6 млн грн. Додатково для місцевих бюджетів було зароблено 26,1 млн грн, а середній приріст ціни на лоти склав 180%.

«Високий ступінь зручності, широке коло учасників та зручність стимулюють велику увагу до наших аукціонів. А потужна конкуренція серед претендентів стимулює зростання ціни. Саме завдяки цьому громади отримали додатково 26,1 млн грн», – наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов.

Довідково.

Восени 2018 року Державне підприємство «СЕТАМ» та Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру презентували пілотний проект впровадження електронних земельних торгів. За розрахунками уряду, зростання надходжень до місцевих бюджетів від передачі державної землі в оренду вже за півтора року перевищить 1 млрд грн.

категорії
Економіка

Публікації по темі