«На перебудову існуючої інфраструктури необхідно 60 млдр доларів», – Михайло Тітарчук

У Львові проходить Міжнародний економічний форум "Львівщина - хаб можливостей!"

Щоб бути економічно успішною Україні не вистачає сильних економіки, армії та дипломатії.

Про це заявив Михайло Тітарчук, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України, сьогодні, 1 листопада, під час першого панельного засідання «Нова промислова політика України – результат економічних реформ» на XVIII Міжнародному економічному форумі “Львівщина – хаб можливостей!” у Львові.

«Якщо говорити про промисловість, про державне партнерство загалом чого не вистачає Україні і до чого взагалі ми маємо направляти нашу енергію, наші плани в наше майбутнє, це мають бути три речі: сильна економіка, сильна армія і сильна дипломатія», – зазначив він.

«Звісно, ми отримуємо багато викликів станом на сьогодні і звісно, що ми не обираємо сусідів, але що є важливим – ми маєм це сприймати і розуміти, що переможців ніхто не буде судити. Для нас є важливим підтримати не просто бізнес, а створити умови, а краще взагалі не заважати» – переконаний заступник міністра.

Крім того акцентував на великому потенціалі України. «В нас геополітичне, географічне значення унікальне ресурсів і людей. На сьогодні в нас є питання міграції в інший бік, це лише стимулює наших підприємців, промисловців робити достойні зарплати», – наголосив Михайло Тітарчук.

Що стосується новшеств з боку Міністерства Михайло Тітарчук розповів про запланований Законопроект: «На сьогодні Міністерство економічного розвитку і торгівлі вбачає один із механізмів посилень як взагалі зрушити певні сфери – це державно-приватне партнерство. Сьогодні є ключовий законопроект, який має бути прийнятий в листопаді – Законопроект «Про концесії».

Також міністр зазначив, що на перебудову існуючої інфраструктури необхідно 35 млдр доларів. «Якщо говорити про ЖКХ – це 35, і тому маємо 60. Якщо відверто кажучи бюджет держави, він є, але ми не можемо витратити в один день таку суму», – додав він.

Що стосується Львівщини відзначив, що те, що відбувається, є не просто хабом можливостей. «Я б назвав це «великий острів можливостей». І це є приклад як треба розвивати і направляти ініціативу для того, щоб досягати певних результатів», – заявив Михайло Тітарчук.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі

Новини