На переоснащення Ладижинської ТЕС витратять 37 мільйонів

Це покращить екологічну ситуацію в регіоні.

АТ “ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО” готове вкласти 37 мільйонів 888 тисяч гривень на технічне переоснащення Ладижинської ТЕС, що на Віннччині.

Відповідний тендер розміщено на порталі Prozorro.

Замовник має намір найняти підрядника для виконання запланованого в 2018 р. обсягу поставки обладнання та будівельно-монтажних робіт на об’єкті ВП Ладижинська ТЕС (ІІ пусковий комплекс).

«Існуючі електрофільтри енергоблоку ст. №1 ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС» морально і фізично застаріли, через це заплановано провести їх технічне переоснащення.

Проведене переобладнання ГОУ енергоблоку №1 в 2018-2019 р. повинно призвести до зниження концентрації твердих речовин в димових газах згідно з розрахунками проекту (в частині, що стосується першого пускового комплексу) – не більше 50 мг/нм3 при номінальному навантаженні енергоблоку», – пояснюється в тендерній документації.

Також з врахуванням вимог тендерної документації, учасник має відвідати об’єкт технічного переоснащення для ознайомлення з проектною документацією, технічним станом об’єкту та обсягом робіт.

Аукціон розпочнеться 6 листопада 2018 року, а загалом закінчити переоснащення планують до 31 грудня 2019 року.

Додамо, останнє десятиліття Ладижинська ТЕС працювала, у середньому, 2-3 енергоблоками. Причина – зношеність обладнання і поступове зниження технічної можливості нести максимальне навантаження. Зараз щорічно для підтримання обладнання та покращення ефективності роботи ТЕС на всіх блоках проводяться планові ремонти.

категорії
Економіка

Публікації по темі