На підтримку громадських організацій цього року у Львові скерують понад 1 мільйон гривень

Міська рада збільшує фінансування громадських ініціатив. Цього року сума передбачених коштів для ГО становить понад 1 мільйон гривень. 

Міська рада збільшує фінансування громадських ініціатив. Цього року сума передбачених коштів для ГО становить понад 1 мільйон гривень.

Про це зазначають на сторінці у Facebook Гаряча лінія міста Львова.

“Цього року зросла не тільки кількість громадських ініціатив, до фінансування яких долучилось місто, а й, власне, сума бюджетних коштів, яку скерували на ці потреби”, – йдеться в повідомленні.

Так, у 2020 році на потреби громадських організацій місто передбачило 1 мільйон 78 тисяч 545 гривень, тоді як у 2019 році ця сума становила 955 тисяч 625 гривень, а у 2018 році — 795 тисяч 850 гривень.

Зокрема, з цих коштів буде виділено:

  • 97 тисяч гривень Львівській міській ГО “Спільнота взаємодопомоги “Оселя” для функціонування осередку підтримки безпритульних людей
  • 26,6 тисячі гривень ГО “Молодіжному спортивно-оздоровчому клубові “Дивосил-здоров’я” для інвалідів, хворих на церебральний параліч, в тому числі дітей” на захід “Ін’єкція життя” та ще 116 тисяч буде спрямовано на захід “Реабілітація в санаторії”
  • 140 тисяч гривень виділять ГО батьків і дітей із вадами слуху “Дзвін” на літній реабілітаційно-оздоровчий табір для дітей з вадами слуху та сімей, що їх виховують під керівництвом спеціалістів, ще 10 тисяч вони отримають на класи-майстерні
  • 150 тисяч гривень перерахують Львівському обласному осередку Всеукраїнської громадської організації “Українська спілка інвалідів” для інтегрованого концерту “Відчинилось життя” в Мукачевому і Тернополі.
  • також 150 тисяч гривень для заходу “Мандрівна планета – 4: Тернопільщина і Запоріжжя” виділять ГО “Фонд реабілітації незрячих”
  • на літній табір “Особлива молодь вміє творити дружбу”, що організовуватиме Благодійний фонд “Карітас — Львів УГКЦ” виділять 55 тисяч, 49 тисяч на табір “Співпраця = Я+Ти=Ми” та ще 17 тисяч гривень на свято присвячене міжнародному дню захисту дітей “Я маю право”
  • Львівська обласна організація українського товариства глухих (УТОГ) отримає 10 тисяч гривень на проведення конкурсу “Ігри патріотів” та таку ж суму на конкурс “Лідер року”
  • Львівська територіальна первинна організація Всеукраїнської організації інвалідів “Українське товариство сліпих” отримає 35 тисяч гривень для святкування 87-ї річниці від Дня створення Українського товариства сліпих та ще 52 тисячі на святкування Міжнародного дня білої тростини
  • Дошкільний заклад освіти Благодійного фонду “Карітас — Львів УГКЦ” Кризовий центр “Діти вулиці”  на захід “Подорож у світ дикої природи” отримають трохи більше як 7 тисяч гривень, а на захід “Шкільний портфелик” – 11,5 тисяч
  • ГО “Ляврш-Ковчег” отримає 140 тисяч гривень на захід “Рідний край: особливий погляд”

Читайте нас у Telegram.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі