На проект модернізації “Укрзалізниці” передбачено 300 млн євро

Загальна вартість проекту складає близько 300 млн євро.

Президент України Петро Порошенко затвердив ратифікацію Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком щодо проекту модернізації інфраструктури української залізниці.

Про це вчора, 17 жовтня, повідомила прес-служба Глави держави.

“Президент Петро Порошенко підписав Закон України „Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект модернізації української залізниці (Модернізація інфраструктури ПАТ „Укрзалізниця“) між Україною та Європейським інвестиційним банком“, ухвалений Верховною Радою України 3 жовтня 2018 року”, — йдеться у повідомленні.

Зазначено, що ратифікація Фінансової угоди є необхідною передумовою для набуття нею чинності та залучення кредитних коштів Європейського інвестиційного банку у розмірі 150 млн євро, що будуть спрямовані на будівництво другої колії, електрифікацію та модернізацію систем сигналізації і зв’язку на напрямку Долинська — Миколаїв — Колосівка (Херсонська дирекція залізничних перевезень).

Загальна вартість проекту складає близько 300 млн євро та співфінансуватиметься за рахунок кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку.

Передбачається, що за результатами впровадження проекту буде збільшено рівень пропускної спроможності відповідного напрямку та зменшаться експлуатаційні витрати, що в свою чергу дозволить вирішити проблеми з пропуском вантажів в напрямку миколаївських портів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на оновлення рухомого складу «Укрзалізниця» отримає кредит від ЄБРР.

категорії
Економіка

Публікації по темі