На ProZorro.Продажі продаватимуть дозволи на користування надрами

Уряд дозволив електронну торгівлю ліцензіями Держгеонадра.

22 жовтня набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України “Про реалізацію експериментального проекту із запровадження проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів”.

Про це повідомила прес-служба Мінекономрозвитку.

Відтепер Державна служба геології та надр України виставлятиме на електронні аукціони в ProZorro.Продажі дозволи на користування надрами.

Згідно з постановою, вже з 24 жовтня 2018 року проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами здійснюються виключно відповідно до Тимчасового порядку, затвердженого вказаною постановою.

Експериментальний проект з проведення електронних торгів буде тривати до 1 грудня 2019 року, після чого Держгеонадра має надати пропозиції щодо подальшого розвитку проекту.

“Головне завдання проекту – перевірити ефективність відкритих електронних аукціонів у сфері дозволів на користування надрами. Такий підхід вже довів свою ефективність у продажу активів Фонду гарантування вкладів, комунального майна, малої приватизації. Тому ми впевнені, що експеримент буде успішним”, – зазначив Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

Як зазначив, в.о. директора ДП “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” Олексій Соболев завдяки відкритим аукціонам на ProZorro.Продажі держава і місцеві громади вже продали активів більш ніж на 11 млрд гривень.

категорії
Всі новиниЕкономіка

Публікації по темі