На реформу фінансування системи охорони здоров’я у Держбюджеті-2020 закладено 72 млрд

У рамках продовження процесів трансформації фінансування системи охорони здоров’я у 2020 році фінансування галузі зросло на 13%.

Ці кошти підуть на реалізацію Програми медичних гарантій.

Повідомляє Урядовий портал.

У рамках продовження процесів трансформації фінансування системи охорони здоров’я у 2020 році фінансування галузі зросло на 13%. На структурну реформу фінансування системи охорони здоров’я у Держбюджеті-2020 закладено 72 млрд грн. Ці кошти підуть на реалізацію Програми медичних гарантій.

Наступного року всі види медичних послуг, що передбачені Законом про державні фінансові гарантії, надаватимуться в межах Програми медичних гарантій – пакета медичних послуг, які держава гарантує пацієнту. Він охоплюватиме перелік основних медичних послуг на всіх рівнях допомоги.

Нагадаємо, 14 листопада, Верховна Рада схвалила проект Закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» в другому читанні та в цілому.

“За” відповідний закон проголосувало 280 нардепів, при цьому деякі представники фракцій не підтримали проект.

Зокрема, фракція політичної партії “За Європейську Солідарність” (в числі 13 осіб) одноголосно проголосувала “проти” оновленого держбюджету на 2020 рік. У тому числі 25 представників “Опозиційної платформи За Життя” теж виступили проти підтримання закону.

Варто зазначити, серед позафракційників “проти” проголосували  Магомедов Муса, Михайло Яковенко , та троє представник політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” –  Анжеліка Лабунська, Сергій Соболєв і Юлія Тимошенко.

категорії
Економіка

Публікації по темі