На співробітництво територіальних громад в обласному бюджеті заклали більше п’яти мільйонів

Громади Львівської області наразі доволі слабо користуються інструментом міжмуніципального співробітництва.
Джерело: прес-служба ЛОР

З ініціативи Львівського ЦРМС у 2019 році на Львівщині вперше буде реалізована програма «Підтримки співробітництва територіальних громад» на суму 5,2 млн грн.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради.

Над розробкою програми спільно працювали експерти Львівського ЦРМС, громадської організації “Європейський діалог”, Асоціації місцевих рад “Ради Львівщини”, працівники департаменту економічної політики Львівської ОДА та відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги Львівської обласної ради.

За словами Галини Гречин, директора Львівського ЦРМС, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, громади Львівської області наразі доволі слабо користуються інструментом міжмуніципального співробітництва. «Порівнюючи активність нашої області з іншими, хотілося активізувати наші громади до співпраці, а завдяки прийнятій програмі ми отримали серйозний аргумент у вигляді фінансового ресурсу із обласного бюджету. Сподіваємося, що ця можливість стане хорошим стимулом», – додала Галина Гречин.

Основним елементом Програми є Конкурс спільних проектів територіальних громад, який відбуватиметься на умовах співфінансування (не менше 50% – кошти заявників). Максимальна сума дофінансування з обласного бюджету – 1 500 тис. грн. Оцінка проектів здійснюватиметься Експертною комісією.

Нагадаємо, що 26 жовтня у Львівському ЦРМС відбулося попереднє обговорення проекту обласної програми підтримки міжмуніципального співробітництва громад під час засідання круглого столу «Міжмуніципальне співробітництво у Львівській області: перспективи та можливості розвитку» за участі представників об’єднаних територіальних громад.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі